М А Л Я Т К О

Вітерець і мильна піна разом подружилися,

І, загравши дивним дивом, бульбашки з’явилися,

І тому невипадково щоки надуваємо…

Свято гарне бульбашкове ми розпочинаємо.

Ось і сьогодні на майданчику всіх вихованців зібрало веселе «Свято мильних бульбашок».  Діти були організовані, веселі, життєрадісні, захоплені, так як до них на свято завітала весела клоунеса із різними сюрпризами у чарівному рюкзаку. Дошкільнята із задоволенням грали з нею в різні ігри та пускали мильні бульбашки.

Лине кулька чарівна, аж до сонця. Ось вона!

То зелена, то блакитна, де ж вона? Її не видно!

Видуваю ще одну, кульку мильну, чарівну!

 

 

Літо- пора відпочинку, розваг, веселощів.

Але наші малюки не забувають і про улюблені казки.

 Кожна група підготувала інсценізацію улюбленої української казки: «Курочка Ряба», «Колобок», «Вовк і семеро козенят».

Також діти добре повеселилися під час ігор на свіжому повітрі.

Це лише невеличка частинка з життя нашого садочка , кожен день якого – це сюрприз, що залишає по собі найкращі спогади про літо.

 

Які красиві наші діти,

Погляньте , на цей дружній колектив

Які вони талановиті, класні,

Їх посмішки – це щастя й позитив.

 

Тонесенькі косички, сумні тривожні личка.

Такими в дитсадок прийшли малята в перший раз.

Маленькі, мов курчатка; лякливі, мов зайчатка.

Колись давно вони були….. та вже до школи час!

 

Ось і ми провели діточок до школи… Нехай це свято прощання з улюбленим дитячим садком, запам’ятається вам надовго.

Будемо сумувати , але попереду у них цікаве шкільне життя.

Бажаємо  нашим випускникам здоров’я , посидючості, відповідальності , завжди будьте старанними, уважними і добрими.

 

Бажаємо  успішного навчання в школі, знайти в школі безліч друзів, нових цікавих знань та вмінь, енергії і активності, тяги до пізнання і завжди дзвінкого і щирого сміху. 

У перші теплі дні літа в    ЗДО «Малятко» Мізоцької селищної ради , з нагоди Міжнародного дня захисту дітей були проведені спортивні  змагання   «Веселі старти».  Метою яких, було залучення дошкільнят до систематичних занять, виховання любові до спорту та фізкультури, виховання витримки, спортивного азарту та розвитку спортивних здібностей.

Під час проведення спортивних змагань, діти змагалися, гралися та навчалися різним вправам. Вихованці емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та свої спортивні вміння.

https://youtu.be/6WLyySeZlD0

 

 

Екологічне виховання дошкільнят насамперед, спрямоване на формування позитивного ставлення дитини до навколишнього середовища - землі, води, флори, фауни. Навчити дітей любити і берегти природу, дбайливо використовувати природні багатства - головні завдання екологічного виховання.

Протягом тижня у вікових групах проводилися різноманітні форми роботи з екологічного виховання: праця, спостереження у природі, заняття, дослідницько-пошукова робота.

Також було проведено дидактичні ігри «Сміття посортуємо - природу врятуємо», «Що росте у лісі?», «Планета сумує, планета радіє», «Допоможи рослинці», спостереження за пташками, за землею, за хмаринками, за погодою, слухали оповідання В.Сухомлинського «Смітник», «Конвалія в саду», «Серед степу в липневий день», трудова діяльність підгодовування пташок, висаджування рослин у горщики, догляд за ними.

Отож в садку діти можуть перевірити на практиці свої здогадки та припущення про багатогранний світ природи, дізнатися багато нового та цікавого про оточуючий світ, вчаться милуватися красою рідного краю.