М А Л Я Т К О

Вихованці   старших груп  дошкільного навчального закладу відвідали Мізоцький будинок школярів та молоді. Екскурсія мала на меті ознайомити дітей з гуртками, які вони  зможуть відвідувати в майбутньому.

Вибір професії є одним з головних рішень, які людині належить зробити протягом усього життя. Звичайно, дошкільники ще далекі від вибору професії, однак правильно проведена профорієнтаційна робота має стати основою, на якій надалі розвиватимуться їхні професійні інтереси та наміри.
Отож, 11 вересня  діти старших груп  (вихователі  Кривицька Л.М, Панащук Т.М.  та помічники вихователів  Куцелюк О.М., Швед В.М.) відвідали меблевий магазин. Діти  ознайомилися з товаром, який є в магазині: шафи , дивани, крісла, кухонні меблі, дитячі .

 

 

                                                                      

31 травня та 1 червня 2019р. в ДНЗ "Малятко"   відбулися святкові випускні ранки. Діти ретельно готувалися до  випуску в школу , а томі свята цікаві, змістовні  і незабутні, а наші випускники - оригінальні і неповторні.

 

 

20 серпня 2019 року заклад  приймав  представників комісії по проведенню огляду готовності закладів освіти району до нового

2019-2020 навчального року. Відзначено належну підготовку приміщень та територій закладу. 

 

 

                                                              

Відповідно до Плану заходів весняного двомісячника з озеленення  та  благоустрою  в нашому садочку проведено:

санітарна  очистка території ДНЗ,

- вивезення крупногабаритного сміття,

 -обкопування  та побілка дерев

 

А також працівники садочка  прийняли активну участь у благоустрої  Мізоцького парку.