М А Л Я Т К О

09.04.2021р.      в ЗДО «Малятко»  пройшла зустріч  з рятувальниками  18 –ї   Державної  пожежно- рятувальної частини  смт. Мізоч.

 Рятувальники  провели профілактичну бесіду на тему «Вогонь – не іграшка!», метою якої було  формування у дітей розуміння небезпеки, яку приховує вогонь та правильної  поведінки у надзвичайних ситуаціях.

З великим захопленням дітлахи один за одним приміряли спецодяг рятувальника і позували перед фотокамерами, ставили свої запитання і з нетерпінням чекали на них відповідей. Зустріч для дошкільників пройшла цікаво і незабутньо.

 

Наш  заклад дошкільної освіти  щорічно долучається до святкування. Активними учасниками масових заходів стали діти середньої і старшої  груп. Організатор масових заходів - інструктор з фізкультури Войтович Олена Володимирівна , яка розпочала свято з веселої ранкової зарядки, пізніше залучила дітей до веселих ігор-естафет, рухливих ігор .

З тематичною промовою до дітей виступила сестра медична старша Хурс Софія Миколаївна , яка наголосила на великому значенні здорового способу життя  для кожної людини, а також розкрила секрети міцного здоров'я : повноцінне харчування, регулярні фізкультурні заняття і фізичні навантаження, дотримання правил гігієни та режиму дня, прогулянки на свіжому повітрі.

День здоров'я у дитячому садку пройшов цікаво і весело. Вітаємо зі святом і бажаємо усім міцного здоров'я і довголіття!

Вихованці   старшої групи   ЗДО «Малятко» - Криворучко Анастасія та Ярошевич Іван прийняли   активну  участь у   І  ВІДКРИТОМУ КОНКУРСІ ДИТЯЧОЇ   ТА УЧНІВСЬКОЇ   ТВОРЧОСТІ «ЛЕСИН ПРОМІНЬ», присвяченому 150 – ччю від дня народження Лесі Українки, та були нагороджені почесними грамотами.

Вітаємо! Бажаємо подальших   успіхів!

В день народження відомого казкаря Г.К.Андерсена 2 квітня, відзначається Міжнародний день дитячої книги. Дитяча книга – перша сходинка до пізнання нашого безмежного, чарівного, дивовижного світу. Вона має неабиякий вплив на формування духовного світу дитини.

Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.

Діти молодших груп люблять гратися з книжками-театрами, переглядати картинки і малювати в книжках-розмальовках. Наші  старші дошкільнята   ремонтують книжки і складають їх на своє місце – Бібліотеку.

Сьогодні діти групи старшої групи разом з вихователем дуже плідно попрацювали з книжечками у куточку книги, а саме вихователь пояснила дошкільнятам, що з книжками треба поводитися обережно, акуратно і дбайливо.

Вихованці середньої групи самостійно виготовили нові закладки до книг.

Читання книжок – ефективний засіб пізнавального та мовленнєвого розвитку малюка. Вихователі впевнені, що саме книжка допоможе дитині швидко і зацікавлено пізнавати навколишній світ, вона залишається найбільш доступним засобом духовного й етичного розвитку особистості.

У двері вже постукала весна, принісши з собою перше весняне свято, свято ніжності, чарівності й краси. Свято у дитячому садку-це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси.
Справжня казка відбулась у закладі дошкільної освіти «Малятко». Хоча на вулиці ще панує зима, в залі було тепло і затишно. Діти зуміли подарувати справжній весняний настрій . Вихованці дивували своїми казковими перевтіленнями, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом.