М А Л Я Т К О

Сонячного осіннього дня діти старших груп здійснили піший перехід до ставка.

Завданням було ознайомити вихованців із рослинним і тваринним світом водойми рідного краю; сприяти розвитку спостережливості, уяви; розвивати чуттєве сприйняття краси краєвиду біля водойми, описувати свої почуття ;виховувати у дітей прагнення берегти природу і піклуватися про неї ; формувати вміння одержувати естетичне та емоційне задоволення від спілкування з природним  довкіллям.

  

 

 

16 вересня 2019 року   мізоцькі рятувальники Державного пожежно-рятувального поста 18-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області  провели екскурсію по пожежно-рятувальній частині  для вихованців дошкільного навчального закладу .

Спершу рятувальники розповіли малечі правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, далі продемонстрували спецтехніку, бойовий одяг та обладнання, яке вогнеборці використовують для ліквідації надзвичайних подій та ситуацій. Також, ознайомили із побутом та умовами роботи.

Крім того, вихованці дитячого садочку мали змогу одягти окремі елементи бойового спорядження рятувальників, уявивши себе на мить справжніми вогнеборцями – людьми, які незважаючи ні на що, по першому виклику виїжджають на допомогу громадянам.

Наприкінці зустрічі вихованці привітали рятувальників з наступаючим професійним святом, подарували квіти і свої малюнки.

 

 

 

 

 

Нещодавно дошкільнята старших груп відвідали Мізоцький будинок школярів та молоді. Вони були вражені кількістю та різноманітністю гуртків, які працюють в цьому закладі: гурток народної творчості , вишивки шовковими стрічками(Начєва Н.А.),гурток сучасних танців,вокалу (Наумюк А.М.), квілінг, бісероплетіння(Синяк Н.П.), гурток початкового технічного моделювання, ракетобудування (Миронець М.П.),орігамі(Мислінчук Н.С.), паперопластика, виготовлення сувенірів(Миронець Ю.О.), різьба по дереву (Бідюк В.Ю.).

Керівник   Бідюк В.Ю. доступно розповів дітям, що виготовляють та чим займаються їхні вихованці, демонструючи їх творчі роботи.

Керівники гуртків запросили наших дошкільнят відвідувати   їхній заклад та розвивати свої творчі здібності .

 

13 вересня 2019р. ,до Дня фізичної культури і спорту вихованці старших груп (вих. Кривицька Л.М., Марценюк С.І., Панащук Т.М, помічники вих. Куцелюк О.М., Власюк Н.В. медична сестра Хурс С.М., фіз.інструктор Войтович О.В.) здійснили піший перехід до парку на велосипедах, та самокатах. Там діти з задоволенням пограли у рухливі ігри, а також виконали комплекс вправ на свіжому повітрі.

  

  

 

 

Вибір професії є одним з головних рішень, які людині належить зробити протягом усього життя. Звичайно, дошкільники ще далекі від вибору професії, однак правильно проведена профорієнтаційна робота має стати основою, на якій надалі розвиватимуться їхні професійні інтереси та наміри.
Отож, 11 вересня  діти старших груп  (вихователі  Кривицька Л.М, Панащук Т.М.  та помічники вихователів  Куцелюк О.М., Швед В.М.) відвідали меблевий магазин. Діти  ознайомилися з товаром, який є в магазині: шафи , дивани, крісла, кухонні меблі, дитячі .