М А Л Я Т К О

Відповідно до Плану заходів весняного двомісячника з озеленення  та  благоустрою  в нашому садочку проведено:

санітарна  очистка території ДНЗ,

- вивезення крупногабаритного сміття,

 -обкопування  та побілка дерев

 

А також працівники садочка  прийняли активну участь у благоустрої  Мізоцького парку.

На початку березня у садочку пройшли святкові весні ранки. Діти молодшої групи(вих. Антонюк Н.В., Німко Ю.В., муз. кер. Войтович О.В.) вирішили привітати матусь і пригостити їх смачним пирогом, який допомагали випікати курчата, бджілки, кізоньки та теплі сонячні промінці.

Вихованці середньої групи (вих.Марценюк С.І., Німко Ю.В., муз. кер. Войтович О.В) рятували Весну  із полону Змія Горинича, в цьому їм допомагав Котигорошко.Різновікова група (вих. Козярець Т.В., Панащук Т.А., муз.кер. Войтович О.В.) влаштувала цікаве свято для матусь "Дзеркало Жіночої душі", слова ніжності і вдячності звучали найріднішим. Вихованці старшої групи (вих.Шинкар В.П., Тихонюк Л.М., муз.кер. Гаркава Б.Б.) представили до уваги справжню  оперу "Музика Весни" .

   

  

  

  

 

 

 

 

19  грудня  ранкові  зустрічі в дитячому садочку розпочалися з розповідей про Свято Миколая. Діти ділилися враженнями про те, як вдома вже дехто знайшов  у дитячих черевичках, виставлених на поріг, або й просто під подушкою солодощі  і  подарунки - від Миколая.

Завітав і до садочка Святий Миколай. Він побажав малюкам, щоб були здорові, щасливі та слухняні і подарував солодкі подарунки.

  

 

З настанням зими діти починають чекати дива – веселого і яскравого свята під назвою Новий рік. 18, 20, та 22 грудня проходили новорічні святкові ранки у кожній віковій групі.

Дошкільнята молодшої групи (вих. Задоя Т.В., Німко Ю.В., муз. кер. Войтович О.В.) та групи раннього віку(вих. Шелест О.В., Вакольчук Т.М., муз.кер. Войтович О.В.) зустріли новорічне свято – лунали віршики, пісні про зиму. В гості до малят завітали –Зимонька, Сніговик, лісові звірята. Біля ялинки лунав веселий,дзвінкий сміх.

Вихованці ІІ молодшої групи, перетворилися на маленьких зайчиків та лисичок. Їхні матусі, руда Лисичка (вих. Антонюк Н.В.) та Зайчиха (вих. Дікало Н.А.) постійно змагалися і сперечалися, чиї малюки найкращі, та хто отримає подарунки. Але прийшла Зимонька і всіх помирила. Гостинці отримали усі мешканці лісу.

До дітей середньої групи (вих.Марценюк С.І., Дікало Н.А., муз. кер. Войтович О.В.) завітала Чарівна Фея, яка намагалася виконати усі бажання дітей – подарувала солодкі цукерки, подорож на Північ до пінгвінів, до лісових красунь – ялинок. Їй на допомогу поспішали маленькі фіксики, які врятували Зимоньку.

Пройшов новорічний ранок в різновіковій групі (вих.Козярець Т.В., Нижник Н.О., муз. кер. Войтович О.В.). Ведучі запропонували провести свято в аеропорту. Діти зустріли туристів із Франції – мушкетерів, з Америки – ковбої, танцівниць зі Сходу, та відомого чарівника з дресированими голубками. Несподівано до аеропорту завітала і Баба Яга зі Сніговиком, який несподівано з валізи дістав новорічні подарунки.

Новорічний ранок в старшій групі(вих..Шинкар В.П. , Тихонюк Л.М., муз.кер. Гаркава Б.Б.) завершив коло новорічних свят. У гості до малят завітали Клоун та Сніговик, які розважали усіх веселими іграми, жартами та пригостили солодкими подарунками. Свято було веселим, яскравим та емоційним.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Є у нашого народу чудова традиція – святкувати вечорниці. Віддаючи шану минувшині,беручи все найкраще у наше сьогодення , ми на вечорницях відроджуємо те найдорожче, що є в народі – його пісні, мову ,історію, звичаї.

13 грудня 2018р. долучитись до народних традицій мали змогу вихованці нашого закладу. Діти старшої групи (вих. Шинкар. В.П., Тихонюк Л.М. муз.кер. Гаркава Б.Б.) побували на гостині у господині, яка приготувала для них калиту. Веселі конкурси,жарти, запальні українські танці, смачна калита, варенички – все дарувало радість.