М А Л Я Т К О

 

14 січня 2020р. в дошкільному  закладі відбулося навчання з персоналом, щодо порядку евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, представниками Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС України  Дроздюк В.П та Ластівка І.В. , в ході перевірки дотримання вимог законодавства у сфері пожежної , техногенної безпеки та цивільного захисту.

Новорічний ранок у дитячому садочку - чарівне свято ,на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку і сподіватися на щасливі зміни. Розпочалися Новорічні свята і в дошкільному навчальному закладі «Малятко». Лунав веселий дитячий сміх, музика та привітання з Новим роком. Радісний святковий настрій не покидав присутніх упродовж усього свята.

В цей день малята ІІ молодшої групи перетворилися на казкових лісових звіряток – лисеняток та зайчат.

А діти середньої групи завітали на новосілля до Сніговика. Багато веселих новорічних пісень , танців , ігор створювали незабутню святкову атмосферу.

До малят І молодшої групи завітали у гості Маша та Ведмідь, які допомогли Зимі потрапити на свято.

Малюки ранньої групи весело бавилися разом зі Сніговиком.

Вихованці старших груп виконали усі завдання новорічної лотереї, врятували Зимоньку, та домоглися від Ягусі повернення новорічних подарунків

Дітки - актори були центром уваги і сяяли усмішками від гучних аплодисментів батьків та гостей.

Ну, і звичайно ж , яке новорічне свято без подарунків, на які так чекали діти. Окрема подяка Александеру Волтерс за чудові ласощі для малят.

13 грудня в закладі дошкільної освіти «Малятко» провели тематичну розвагу присвячену святкуванню дня Андрія.

В цей незвичайний день згадується святого Андрія Первозванного.

Тож, вихованці старших груп пригадали всі народні звичаї, обряди та розваги, які влаштовували наші предки з давніх часів.

Дівчатка, вмілі господині, наварили смачних, біленьких та пухкеньких вареничків, спекли рум’яну калиту, а хлопчики показали, які вони є сильні, мужні та витривалі.

 

 

 

День Святого Миколая – одне з найрадісніших і найочікуваніших свят року.

З року в рік маленькі українці чекають подарунки від Святого Миколая, який традиційно залишає їх під подушками. Всі вірять в його чудеса і в те, що подарунки він приносить тільки слухняним. Завітав Святий Миколай і до наших вихованців.

 

Ходить осінь по садках,ходить усміхається.
Ніби в казці швидко так кольори міняються!

Традиційно в цю пору року відбуваються цікаві ,творчі та веселі дитячі свята. Яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців,які охоче та від душі розважалися у музичній залі. Усі дітки із задоволенням співали пісні,танцювали,розказували вірші,прославляючи осінь за її красу та врожаї.
Завітала до вихованців і сама винуватиця свята-щедра Осінь,яка порадувала малят іграми,загадками,піснями і солодкими гостинчиками.

До свята, присвяченого золотій порі, дошкільнята разом зі своїми батьками та вихователями підготували виставку виробів з дарів осені .